امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳

  ساعت

۱۱:۳۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

سردار سرتیپ پاسدار محمد زهرایی اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده که گفتمانش در دنیا هم الگوبرداری و تکثیر شده و هم جهان استکبار در برابر این گفتمان به زانو درآمده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر خیزش دانشجویی و بیداری ملت‌ها که شاهدیم از اثرات صادر شده جمهوری اسلامی است؛ منتها یک جای کار می‌لنگد و آن این است که دشمن در جنگ رسانه‌ای و شناختی توانسته اذهان برخی از نوجوانان و جوانان و بدنه مردم در داخل کشور نسبت به انقلاب و دستاوردهای آن مخدوش و ناامید کند؛ از این منظر که نگاه کنیم امید، ایجادامید، خبرهای امیدآفرین و پیوندهای اجتماعی که کنار همدیگر به سمتی که چهره اقتدار نظامی که در بیرون است در داخل کشور حمایت شود یک ضرورت است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: جام رسانه‌ای امید می‌گوید خبرهای امیدآفرینی و اقداماتی که منجر به نشاط و امید در جامعه شود کم نداریم و داستان حق و باطل همچون نور و ظلمت، روشنی و تاریکی است، وقتی رسانه‌ها امیدآفرینی نکنند دشمن شروع به ترویج ناامیدی در جامعه می‌کند؛ هرکجا نور نباشد تاریکی به وجود می‌آید.

زهرایی ادامه داد: هر تیم رسانه‌ای، هر خبرنگار، هر رسانه و هر اثر فاخر بسان چراغ و نورافکنی است که به جامعه روشنی می‌بخشد و این جام رسانه‌ای باید به سمت ایجاد جریان رسانه‌ای در امید آفرینی پیش رود.

وی بیان کرد: رسانه‌هایی که واقعیات را نمی‌بیند بدانند حقیقت یافتنی است نه بافتنی و متاسفانه برخی‌ها دارند این واژه‌ها را واژگون جلوه می‌دهند، اما بدانند غزه پس از ۸۰ سالی که زیر ظلم بود و امپراتوری رسانه‌ای نمی‌گذاشت حقیقت روشن شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور اضافه کرد: وقتی داریم در کنار هم زیست می‌کنیم و جامعه جهانی نظاره‌گر ما هستند و به این اقتدار غبطه می‌خورند چرا خودمان به این اقتدار و به پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلابی نبالیم؛ هرچند منکر وجود فسادها و رانت‌ها نیستیم.

زهرایی با بیان اینکه نباید به خاطر ایرادات جزئی صورت مساله را حذف کرد، گفت: دشمن از دریچه رسانه به اقتصاد ما هجوم برده و از داشته‌ها ما را برعکس جلوه می‌دهد.

#جام_رسانه_ای_امید
#خدمت_پاک

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی