امروز

پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲

  ساعت

۱۱:۳۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

فریده پورحسن – دکتر رضا داودی مدیر عامل این شرکت، در مراسمی که به مناسبت هفته خبرنگار در روز پنجشنبه « ۱۹ مرداد ماه ۱۴۰۲»، در محوطه تصفیه خانه آب شرب شهید نظری کرمانشاه برگزار شد، در جمعی بالغ بر ۲۰۰ نفر از اصحاب رسانه، اظهار داشت: امسال نسبت به سنوات قبل تنش آبی بسیار کمتری در شهر کرمانشاه داشتیم.
این موضوع درشرایطی بود که تابستان امسال از گرمترین سالها بود و در اکثر روزها دمای بالاتر از ۳۷ درجه را در این شهر تجربه کردیم، اما با برنامه ریزی که از سال گذشته انجام دادیم و پروژه های خوبی که اجرا شد، تنش آبی بسیار کمتری را در شهر کرمانشاه شاهد بودیم.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: نگرانی برای تنش آبی در سنوات آتی در کرمانشاه نداریم.

کتر رضا داودی مدیر عامل این شرکت، در مراسمی که به مناسبت هفته خبرنگار در روز پنجشنبه « ۱۹ مرداد ماه ۱۴۰۲»، در محوطه تصفیه خانه آب شرب شهید نظری کرمانشاه برگزار شد، در جمعی بالغ بر ۲۰۰ نفر از اصحاب رسانه، اظهار داشت: امسال نسبت به سنوات قبل تنش آبی بسیار کمتری در شهر کرمانشاه داشتیم. این موضوع درشرایطی بود که تابستان امسال از گرمترین سالها بود و در اکثر روزها دمای بالاتر از ۳۷ درجه را در این شهر تجربه کردیم، اما با برنامه ریزی که از سال گذشته انجام دادیم و پروژه های خوبی که اجرا شد، تنش آبی بسیار کمتری را در شهر کرمانشاه شاهد بودیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در این مراسم با اشاره به اینکه برای رفع تنش آبی به زیر ساخت ها توجه ویژه شده گفت: با توجه به پروژه‌های اجرا شده، در حال اجرا و استراتژی‌های تدوین شده، دیگر نگرانی بابت تنش آبی در شهر کرمانشاه در سنوات آتی نخواهیم داشت.

دکتر داوودی افزود: خط انتقال آب ۹کیلومتری در شرق کرمانشاه در حال اجرا است که تکمیل آن ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، با اجرای این خط انتقال که تا پایان سال به بهره برداری می رسد، مشکل مناطق میانی و جنوب شهر کرمانشاه مرتفع می شود.

ایشان همچنین خاطر نشان کرد: در مناطق شمالی شهر کرمانشاه نیز حفر چند حلقه چاه و احداث یک مخزن را داریم که با اجرای این پروژه ها مشکل تنش آبی این مناطق هم بخوبی مرتفع می شود.

مدیر عامل شرکت آبفا استان در پایان تأکید کرد: در سال جاری مشکلات کمتری در بحث قطعی آب داشتیم، به طوری که تماس های مردمی با شرکت آبفا حدود ۸۰ درصد کمتر از سنوات قبل بوده است و قطعا شرایط در تابستان سال آینده از امسال هم بهتر خواهد بود چرا که در شهرهای جوانرود، صحنه، کرند و… نیز پروژه هایی به منظور رفع تنش آبی در حال اجرا می باشد.

در پایان این مراسم از اصحاب رسانه استان کرمانشاه توسط دکتر داودی تقدیر بعمل آمد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

:: یادداشت با نام نویسنده

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی