امروز

جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲

  ساعت

۱۰:۲۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش آوازه آنلاین، سید عماد شاهرخی عصر امروز سه شنبه در جلسه شورای معاونین سازمان جهاد کشاورزی بر لزوم برگزاری نمایشگاه کشاورزی دانش محور تاکید کرد و گفت: امروز دانش و مهارت از مولفه های اساسی در امر کشاورزی دانش بنیان است که همه ما برای ترویج و انتقال آن در امر رشد و توسعه پایدار مسئولیم.

این مقام مسئول در ادامه افزود: بهترین بستر برای ترویج این رویکرد برگزاری نمایشگاه های کیفی درب خش ادوات و تجهیزات بخش کشاورزی است.

شاهرخی تصریح کرد: هدف از برگزاری هر نمایشگاه این است که هر فردی با خروج از نمایشگاه با اطلاعات جدیدی وارد عرصه تولید شود وعوامل برگزارکنندگان نمایشگاه ها باید از قبل بایک برنامه ریزی روشمند و مدون و با قرار دادن پنل های تخصصی همچنین ارتباط با اساتید مرکز تحقیقات و با هماهنگی ترویج اقدام به برگزاری کنند که بی تردید موثرخواهد بود.

شاهرخی با بیان اینکه نمایشگاه های کیفی را حمایت می کنیم گفت: با توجه به اینکه نمایشگاه دانش محوردر تولید موثر است، سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با تمام تلاش برای احداث نمایشگاه های مفید کمک خواهد کرد؛ نمایشگاها باید در حد بین المللی و تاثیرگذار باشد.

شاهرخی در پایان این نشست گفت تمهیدات لازم برای برگزاری نمایشگاه ها در نظر گرفته شود وبا برنامه ریزی دقیقی اجرا گردد تاباعث استقبال مردم شود؛ همچنین تخفیفاتی هم به عنوان مشوق لحاظ گردد

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

:: یادداشت با نام نویسنده

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی